ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
 • پروژه های گرمایش کارخانجات و پالایشگاه ها

  انجام پروژه های گرمایش پالایشگاه ها ... شرکت گرماگستر کوهین در سال 1387 با انجام بزرگترین پروژه گرمایش موتورخانه ای کشور در پالایشگاه آبادان موفق به دریافت لوح تقدیر از سازمان مدیریت کشور گردید.

 • پروژه های گازرسانی

  انجام انواع پروژه های گرمایش صنعتی .... شرکت گرماگستر کوهین در سال 1387 با انجام بزرگترین پروژه گرمایش موتورخانه ای کشور در پالایشگاه آبادان موفق به دریافت لوح تقدیر از سازمان مدیریت کشور گردید.

 • تاسیسات آب و فاضلاب

  انجام انواع پروژه های تاسیسات فاضلاب .... شرکت گرماگستر کوهین در سال 1387 با انجام بزرگترین پروژه گرمایش موتورخانه ای کشور در پالایشگاه آبادان موفق به دریافت لوح تقدیر از سازمان مدیریت کشور گردید.

 • پروژه های گرمایش موتورخانه ای صنعتی

  انجام انواع پروژه های گرمایش کارخانجات .... شرکت گرماگستر کوهین در سال 1387 با انجام بزرگترین پروژه گرمایش موتورخانه ای کشور در پالایشگاه آبادان موفق به دریافت لوح تقدیر از سازمان مدیریت کشور گردید.

گواهی نامه ها

شرکت گرماگستر کوهین طی 35 سال سابقه فعالیت خود، مفتخر به دریافت گواهی نامه ها و تقدیرنامه های متعددی گردیده است.

ادامه مطلب

مشتری مداری

پرسنل تیم پشتیبانی شرکت گرماگستر کوهین بصورت 24 ساعته 7 روز هفته آماده ارایه خدمات تعمیر و نگهداری به مشتریان میباشند.

ادامه مطلب

پروفایل شرکت

شرکت گرماگستر کوهین در سال 1359 تاسیس گردیده ...

ادامه مطلب

تاسیسات گرمایش موتور خانه ای

موتورخانه (Mechanical room ) فضا یا اتاقی است در یک ساختمان که به دستگاه های مکانیکی و کنترل کننده های الکتریکی ، اختصاص داده می شود.

موتورخانه ها بنابر کاربری ساختمان و سیستم های تاسیسات آن در اندازه های مختلفی ساخته می شوند. در ساختمان هایی که از سیستم های حرارت و سرمایش مرکزی استفاده می کنند.

ابعاد موتورخانه بزرگتر می شود. در این نوع از ساختمان ها تمامی تجهیزات تاسیساتی سیستم به یک فضا انتقال داده می شود که کنترل و تعمیر آن ها را آسان تر می کند. به محل قرار گرفتن این تجهیزات ، موتورخانه گویند.

برای سیستم های تولید بخار (در نیروگاه ها ، بیمارستان ها ، هتل ها و ..) نیز موتورخانه تعبیه می شود که به آن موتورخانه بخار گفته می شود.معمولا هدف تجهیزاتی که در موتورخانه هستند ، تهویه مطبوع و گرمایش ساختمان است. در سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش ، روش های متتعددی به کار گرفته می شود و بنا بر هر کدام از این روش ها تجهیزات متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. ادامه مطلب...

.

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما